درباره ما

دو تا دختر دارم: داده بنیان چیستا و آرزولار دات آی آر.

داده بنیان چیستا یه شرکت طراحی سایت و سئو هست که اواخر سال 1398 به دنیا آوردمش و آرزولار دات آی آر هم خونه عروسکامه. عروسکایی که خودم درست شون کردم.

مامن کرم های شب تاب که لینکش تو منوی هدر هست، یادداشت های خیلی شخصیم هست و در واقع انگیزه اصلی من از راه اندازی وب سایت شخصی این سه تا بود: مامن کرم های شب تاب، کدهای سی پلاس پلاس و سئوی یک دقیقه ای.

خوشحالم که خودم هستم و برای پرسونای بیشتر به عنوان یه برنامه نویس یا طراح سایت، عروسک سازی رو رها نکردم. همین طور خوشحالم که تو دنیایی که از دانشگاه و تحصیلات تو رشته های فنی و علوم پایه، به عنوان فرصت از دست رفته و تاسف آور یاد میشه(تو دانشگاه چیزی یاد نگرفتیم و…) نسبت به دانشگاه، فناوری و کدنویسی، حس فوق العاده خوبی دارم. باهاش دوستم و از آموزه های دانشگاه و رشته تحصیلیم -آی تی- بهره بردم.

دانشگاه وقت من رو تلف نکرد و چیزای زیادی ازش یاد گرفتم. با عروسک سازی هم “دوستت دارم” به دنیا میارم، هدیه اش میکنم به شما، هدیه اش کنید به کسایی که دوسشون دارید.

کدنویسی کمکم میکنه تمرکزم رو حفظ کنم و عروسک سازی کمکم میکنه با شما آشنا بشم.

اشتباهی که سال ها مرتکب شدم این بود که می خواستم فقط یکیش باشم تا تمام انرژی مو صرف موفقیت ام بکنم اما در نهایت تسلیم حقیقتی شدم که در قلبم هست.

حالا وب سایت طراحی می کنم، عروسک می بافم و هنوز در حال یاد گرفتن هستم…