داده بنیان چیستا

داده بنیان چیستا دخترمه. اواخر سال 1398 به دنیا آوردمش. من عاشق برنامه نویسی ام اما اون سال ها نتونستم شغلی پیدا کنم که مرتبط با برنامه نویسی باشه. خودمم نمی دونستم چطور می تونم هم برنامه نویسی کنم و هم درامد داشته باشم. با طراحی سایت آشنا شدم. طراحی سایت با اون فضای جذاب برنامه نویسی که تو ذهن من بود و هست فاصله داره اما!. اما طراحی سایت نزدیک ترین کار به برنامه نویسی بود.

طراحی سایت رو شروع کردم و ادامه دادم. هم شروع کردنش سخت بود و هم ادامه دادنش، نه از نظر علمی و فنی بلکه به خاطر شرایطی که اون روزا پیش اومد. سال 1398 وقتی اینترنت یه هفته قطع شد، دنبال پیدا کردن دفترکار و ثبت شرکت و… بودم! داشتم کاری رو شروع می کردم که همه چیش به اینترنت وابسته بود و حالا اینترنت قطع شده بود!

وقتیم که شروع کردم، کرونا اومد و تعطیلی هاش. هنوز نمی دونستم دقیقا می خوام چیکار کنم و دنیا تعطیل شده بود. من و دخترم –داده بنیان چیستا– هنوز خودمونو پیدا نکرده بودیم اما سعی کردم خودم و دخترم رو زنده نگه دارم!

شروع کردن تو اون شرایط و ادامه دادن، یکی از درست ترین کارهایی بود که انجام دادم. البته از حمایت خونواده ام برخوردار بودم. حالا حال هردوتامون خوبه. داده بنیان چیستا، دختر آروم من، قوی تر از اونی هست که به نظرم می رسید و برای همه چی از خدا ممنونم.